Notice: Undefined index: userkullanici_mail in /home/guneyyan/public_html/header.php on line 17
Antalya Yangın Tüpü Dolumu Davlumbaz Söndürme Yangın Söndürme

Hakkımızda


Antalya Güney Yangın Marina Ve Kumlama

Yangın sistemleri konusunda faaliyet gösteren şirketimiz 2001 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi,kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde, konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Akdeniz’in önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.
Yalnız Yangın Söndürme Cihazı dolum bakımı yapmakla yetinmeyen şirketimiz Kumlama ,Epoxy Boya,Dalgıç Tüpleri,Temiz Hava solunum cihazı dolum bakım,Hidrostatik basınç testi,kamera ve alarm sistemleri ve Deniz sektöründeki çalışmaları ile sektördeki birçok ilke de imzasını atmıştır.Bununla beraber satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gösterilen titizlik ile müşteri memnuniyetinin daima en üst düzeyde tutulması Şirketimiz yöneticileri ve personel tarafından vazife olarak bilinmiştir.
Kendi Branşlarında uzman eğitim almış,tekniker ve teknisyenlerden oluşan teknik destek ekibimiz,hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sektörün ilkeleriyle liderlik yolunda devam etmektedir.
Şirketimiz müşterisine ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi kapsamında tanımlanmış normlara göre, satmış olduğu ürünlerin montaj,bakım ve basit onarım teknikleri ile ilgili teknik eğitim Yangın söndürme müdahale ekipmanları özellikleri,kullanım alanları,kullanımı ile ilgili teknik,teorik ve pratik eğitim vermektedir.
Söz konusu eğitim hizmetlerinin büyük bir çoğunluğu işletmelerinizde bizzat yerinde uygulamalı olarak gerçekleştirilmekte ve burada verilen eğitim eğitim hizmetlerinde T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI tarafından verilen yangın eğitimi eğitici belgesi nezdindee eğitim sürecini başarıyla tamamlayan katılımcılara,Şirketimiz tarafından düzenlenen eğitim sertifikaları verilmektedir.
Şirketimiz işletmelerin yangın,müdahale ekipmanları,iş ve işçi sağlığı teçhizatları cctv ve elektromekanik sistemlerle ilgili bilgisayar ortamında hazırlanan projelendirme,teknik şartname hazırlanması veya mevcut teknik şartname yorumlanması ve senaryolar hazırlanması ile ilgili geçerli standartlara göre bilgi ve desteği sunarak,işletmenin yerinde keşfinin yapılması,fizibilite hazırlanmasını da sağlayabilmektedir.
Şirketimiz sayıları 5000’i aşan; Yurtdışı Tekneleri (ABD-İNGİLTERE-HIRVATİSTAN-ALMANYA) motor yat kotralar,Class tekneler,hastaneler,okullar,ticaret merkezleri,fabrikalar,depolar, petro kimya tesisleri,konutlar ve kamu binaları gibi başarılı uygulamaları ile bölgenin çağdaş dokusuna damgasını vuran yapılara ve tesislere katkıda bulunmuş olmaktan gurur duymaktadır.